Úspěchy školy

 

Školní rok 2015/2016

 

Vědomostní soutěže

1.místo v krajském kole a 7.místo v národním kole přírodovědné soutěže Zlatý list - mladší Kulíšci

1.místo v okresním kole soutěže Mladý zahrádkář - Markéta Zachová (6.tř.)

2.místo v okresním kole Pythagoriády - Veronika Danihelová (8.tř.)

 

Sportovní soutěže

3.místo v okresním kole a 1.místo v krajském kole Sportovní ligy ZŠ v házené - starší žáci

2.místo v okresním kole a 3.místo v krajském kole Sportovní ligy ZŠ ve volejbale - starší žákyně

3.místo v okresním kole vybíjené 1.stupně - mix

1.místo v regionálním kole ve vybíjené O novoveselský míč - starší žákyně, 2.místo mladší žákyně

1.místo v krajském kole čtyřboje - Pavel Sobotka (8.tř.)

3.místo v krajském kole čtyřboje - Karolína Vacková (5.B)

 

Podrobnosti naleznete také ve Výroční zprávě školy - výsledky soutěží a olympiád (viz dokumenty). 

 

Školní rok 2014/2015

4. místo v republikovém finále Sportovní ligy základních škol v házené (starší žáci) - Martin Zalaba, Jan Kupa, Filip Bartůněk, Rostislav Krejz, Ondřej Staněk, Miloš Musil, Daniel Vencelides, Ladislav Nováček, Radek Novotný, Matouš Landsman, Ondřej Tušla, Miroslav Poul, Martin Sobotka, František Špaček

Celostátní výtvarná soutěž Můj kamarád v Indii: Lucie Zalabová - 2. místo, Barbora Houdková - 3. místo

2. místo v krajském kole Novinářského kalamáře (házená mladších žákyň) - Veronika Studena, Lada Křehlíková, Hana Průžová, Zuzana Michalová, Jana Lacinová, MArtina Rosecká, Eliška Kujalová, Tereza Obršlíková, Simona Štandlová)

3. místo v krajském kole Novinářského kalamáře (házená starších žáků) - Radek Vencálek, Filip Chalupa, Radim Průdek, Daniel Dušek, Jakub Dvořák, Marek Musil, Aleš Oulehla, Daniel Zabloudil, Vojtěch Žák, Pavel Sobotka, Vojtěch Kratochvíl)

3. místo v krajském kole Sportovní ligy základních škol ve volejbale (starší žákyně) - Kamila Ženatá, Adéla Zimmermannová, Lucie Zichová, Zuzana Michalová, Kristýna Štandlová, Nela Pešlová, Petra Koukalová, Tereza Chlubnová

 

Školní rok 2013/2014

4. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků) - Jan Kupa, Filip Bartůněk, Rostislav Krejz, Martin Zalaba, Miloš Musil, Ondřej Staněk, Filip Chalupa, Radim Průdek, Matouš Bohumil Landsman, Radek Vencálek

2. místo v krajském kole volejbalu dívek (minižákyně) - Jana Lacinová, Eliška Skálová, Simona Štandlová

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Kamila Ženatá (8. třída)

1. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce - Ladislav Nováček (7. třída)

1. místo v soutěži zručnosti Štřední školy technické Žďár nad Sázavou - družstvo 9. třídy

2. místo v soutěži zručnosti Štřední školy technické Žďár nad Sázavou - Michal Štefáček (9. třída)

 

Školní rok 2012/2013

1. místo v krajském kole a 8. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků) - Jan Kupa, Filip Bartůněk, Daniel Vencelides, Rostislav Krejz, Miroslav Chromý, Matouš Landsman, Vojtěch Kasal, Kamil Leština, Ondřej Staněk

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Michal Štefáček (8. třída)

2. místo v okresním kole v přespolním běhu - Miroslav Chromý (7. třída)

3. místo v okresním kole v přespolním běhu - Kamil Leština (7. třída)

 

Školní rok 2011/2012

1. místo v krajském kole volejbalu starších žákyň - Tereza Maternová, Kateřina Hronová, Klára Flesarová, Marie Nováčková, Kristina Kovalská, Veronika Landsmanová, Zuzana Svobodová, Kristýna Mokrá

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Anita Hladíková (9. třída)

2. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce - Adéla Kotíková (9. třída)

 

Školní rok 2010/2011

1. místo v krajském kole a 8. místo v národním kole přírodovědné soutěže Zlatý list - Michal Štěfáček, Kamil Leština, Tomáš Kalas, Ivana Odehnalová, Radka Sobotková, Monika Kluchová, Miloš Vítek

2. místo v krajském kole matematické Pythagoriády - Anita Hladíková (8. třída)

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Anita Hladíková (8. třída)

3. místo v okresním kole matematické olympiády - Adam Beneš (8. třída)

2. místo v okresním kole fyzikální olympiády - Anita Hladíková (8. třída)

3. místo v okresním kole fyzikální olympiády - Adam Beneš (8. třída)

1. místo v okresním kole olympiády z anglického jazyka - Eliška Filipová (7.B)

3. místo v krajském kole volejbalu starších žákyň - Tereza Maternová, Kateřina Hronová, Klára Flesarová, Michaela Jelínková, Anita Hladíková, Marie Nováčková, Petra Šmahelová, Kateřina Vítková

 

Školní rok 2009/2010

1. místo v krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list - Monika Kluchová, Ivana Odehnalová, Kryštof Kadlec, Michal Štefáček, Michal Zabloudil

1. místo v krajském kole a 9. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků) - Adam Beneš, Petr šrom, Vojtěch Kříž, Petr Fabík, Milan Pytlík, Dominik Svoboda, Dominik Mikla, Jaroslav Šimek, David Dvořák, Roman Smolík

1. místo v okresním kole a 4. místo v krajském kole vědomostní soutěže Všeználek - Michal Štefáček, Kryštof Kadlec, Zuzana Pazourová, Daniel Hofmann

3. místo v krajském kole volejbalu starších žákyň

2. místo v okresním kole fyzikální olympiády - Anita Hladíková (7. třída) 

2. místo v okresním kole matematické olympiády - Kryštof Kadlec (7. třída) 

3. místo v okresním kole matematické olympiády - Nikola Hudcová (7. třída) 

 

Školní rok 2008/2009

3. místo v národním kole Poháru AŠSK (házená starších žáků)

1. místo v krajském kole a 10. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků)

3. místo v krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list - Michal Štefáček, Marie Rosslerová, Markéta Večeřová, Jana Maternová, Adéla Formanová

2. místo v okresním kole olympiády z anglického jazyka - Adéla Kotíková (6. třída)

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Adéla Kotíková (6. třída)

2. místo v okresním kole matematické olympiády - Martina Valešová (5.B)

3. místo v okresním kole matematické olympiády - Vít Ambrož (7. třída)

 

Školní rok 2007/2008

3. místo v republikovém finále Novinářského kalamáře (házená starších žáků)

1. místo v krajském kole Poháru AŠSK (házena starších žáků)

2. místo v krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Luboš Bartůněk (4. třída)

1. místo v okresním kole matematické olympiády - Vít Ambrož (4. třída)

2. místo v okresním kole fyzikální olympiády - Petr Vencelides

3. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce - Adéla Formanová (5. třída)

 

Školní rok 2006/2007

1. místo v krajském kole a 4. místo v národním kole Poháru AŠSK (házená starších žáků)

1. místo v krajském kole a 6. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků)

1. místo v okresním kole olympiády v německém jazyce - Natálie Hladíková

3. místo v okresním kole fyzikální olympiády - Zdeněk Hladík

 

Školní rok 2005/2006

1. místo v krajském kole a 4. místo v národním kole Novinářského kalamáře (házená mladších žáků)

1. místo v okresním kole a 2. místo v krajském kole vědomostní soutěže Všeználek

2. místo v krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list

1. místo v okrasním kole olympiády z anglického jazyka - Štěpán Chalupa (9. třída) 

2. místo v okrasním kole olympiády z anglického jazyka - Lenka Kluchová (7. třída)

1. místo v okrasním kole matematické olympiády - Lukáš Sobotka (7. třída)