Škola

Jídelna

Družina

Třídy

Dokumenty

Harmonogram

 

jméno učitele

datum služby

7.7.   Čt

Dagmar Flesarová

12.7.    Út

Miluše Chalupová

19.7.  Út   sraz v 9.00

Eliška Mužátková

26.7. Út

Šárka Večeřová

2.8. Út

Michaela Chmelíková

9.8. Út

Jana Jurková

16.8. Út

Andrea Revayová

23.8. Út

Lukáš Ležák

30.8. Út

Eva  Nováková, Jana Maternová

 

Sraz vždy v 8.30 hodin ( 19.7.  v 9.00 ) u školní zahrady. Pokud bude pršet nebo bude mokro, brigáda se nekoná. Informace o případném zrušení  bude  na webu do 8 hodin. Přijďte, zahrádka se na Vás těší.

Práce na školní zahradě v době prázdnin

29. 6. 2022

 

jméno učitele

datum služby

7.7.   Čt

Dagmar Flesarová

12.7.    Út

Miluše Chalupová

19.7.  Út   sraz v 9.00

Eliška Mužátková

26.7. Út

Šárka Večeřová

2.8. Út

Michaela Chmelíková

9.8. Út

Jana Jurková

16.8. Út

Andrea Revayová

23.8. Út

Lukáš Ležák

30.8. Út

Eva  Nováková, Jana Maternová

 

Více

Dramatický kroužek

17. 6. 2022

Od začátku školního roku mají žáci možnost scházet se jedenkrát týdně v dramatickém
kroužku. První divadelní vystoupení nacvičili žáci již v prvním pololetí. Jednalo se o Vánoční
příběh, který zhlédli kvůli covidu pouze žáci ZŠ.

Více

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

13. 6. 2022

Schůzka pro rodiče se koná v pondělí 20. června v 15 hodin v budově základní školy v přízemí

v učebně č. 11 (současná 4.třída).

Těšíme se na setkání s Vámi

Eva Nováková

Jana Jurková

Volné pracovní místo

8. 6. 2022

Hledáme učitele Aj (zástup za mateřskou dovolenou), nástup 8/2022.

Více

Osmáci v Ledči nad Sázavou

3. 6. 2022

Výlet osmé třídy se konal ve dnech 26. 5. a 27.5. Nejprve jsme měli možnost prokázat své znalosti o životě na středověkém hradě.  Průvodce Ivo nás vtipným způsobem za pomoci slangu sociálních sítí seznámil se zajímavými okolnostmi vzniku středověkých hradů za Přemysla Otakara II.

Více

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.