Škola

Jídelna

Družina

Třídy

Dokumenty

Harmonogram

Do sportovní haly v Novém Veselí se 24. 4. 2024 sjeli sportovci z celého Kraje Vysočina, kde se konalo krajské kolo pro žáky 8. a 9. tříd. Celkem 6 týmů  - ZŠ Nové Veselí, ZŠ Oslavická Velké Meziříčí, ZŠ Rošického Jihlava, ZŠ O. Březiny Jihlava, ZŠ Ledeč nad Sázavou a Gymnázium Ledeč nad Sázavou bylo rozděleno do dvou skupin.

Po zápasech ve skupinách proběhla utkání o umístění. Do finále postoupili žáci naší školy a o zlaté medaile se utkali se ZŠ Ledeč nad Sázavou. Po 20 minutách vyrovnaného boje a za velké podpory diváků skončilo utkání nerozhodně a střílely se sedmimetrové hody. Štěstí se přiklonilo na naši stranu a družstvo ve složení David Dlouhý, Tobiáš Lenert, Matěj Vencálek, David Henzl, David Šiler, Jaroslav Rubáč, Ondřej Bělík, Ondřej Zach a Štěpán Tůma vybojovalo zlaté medaile. Srdečně gratulujeme.

Férová snídaně

23. 6. 2024

V sobotu proběhla na naší škole úžasná Fairtradová snídaně, jejímž cílem bylo podpořit používání fairtradových produktů. Účastníci mohli ochutnat lahodnou fairtradovou kávu, kakao a různé dobroty. 

Školní sbor svým zpěvem vytvořil přátelskou atmosféru, kterou umocnilo krásné počasí, jež umožnilo akci konat venku. 

Snídaně se vydařila a zúčastnilo se jí přibližně 100 lidí. Děkujeme všem organizátorům a těšíme se na další podobné setkání!

Ředitelské volno

22. 6. 2024

Na pondělí 24.6. 2024 je vyhlášeno ředitelské volno z důvodu přerušení dodávky elektřiny. Bude uzavřena také družina a školní jídelna, kde nepůjde ani terminál na přihlašování a odhlašování obědů.

Sběr bylin

17. 6. 2024

Odevzdání bylin bude probíhat ve dnech 19.-20.6. od 6:45 před 3. oddělením družiny.

Všem sběračům děkujeme.

Šachová bleskovka

7. 6. 2024

Na škole proběhl šachový turnaj. Organizaci pomáhali zajišťovat žáci z šachového kroužku Vojta Chvátal a Pepa Havlíček. Zájem byl tak velký, že se soutěž musela rozdělit do dvou dnů. 

Jednalo se o tzv. šachovou bleskovku, kdy mají hráči omezený čas na romyšlenou. Velký dík patří organizátorům, kteří pomáhali svým spolužákům s pravidly. Těšíme se na další ročník. 

 

Zahraniční exkurze do Anglie

7. 6. 2024

Žáci osmé a sedmé třídy se vypravili na týden objevovat Londýn a jeho blízké okolí. Program měli nabitý a přivezli si s sebou spoustu zkušeností a zážitků.

Více

Zlato v okresním kole

20. 5. 2024

Ve středu 15. 5. 2024 se v ZŠ Palachova ve Žďáru nad Sázavou sehrálo okresní kolo ve volejbalu. Naše družstvo ve složení Kateřina Danihelová, Tereza Navrátilová, Eva Prachařová, Lucie Zítová, Lucie Horká, Amálie Studená, Anna Kotačková, Elen Hladíková, Linda Krupičková a Kristýna Vaculíková postupně porazilo děvčata ze ZŠ Velká Losenice, Gymnázia Žďár nad Sázavou a ZŠ Palachova a vybojovalo si účast v krajském kole, které se uskuteční 12. 6. 2024 ve Žďáře nad Sázavou. Děvčatům gratulujeme a přejeme, aby se jim dařilo i v krajském kole.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.