Škola

Jídelna

Družina

Třídy

Dokumenty

Harmonogram

Projekt Krokus je irská iniciativa, na které se spolupodílí Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea v Praze. Tento projekt běží již několik let nejen v Irsku, ale také po celém světě a každoročně se do něj zapojují další školy, včetně té naší. Dne 2. listopadu 2022 žáci 9. ročníku vysadili padesát cibulek žlutých krokusů, které jsme obdrželi právě od Židovského muzea v Praze.

Svou barvou připomínají Davidovu hvězdu, kterou museli být označeni za druhé světové války lidé židovského původu. V ideálním případě cibulky krokusů vykvetou na konci ledna nebo na začátku února (uvidíme, co na Vysočině?), kolem Mezinárodního dne památky obětí holokaustu (27. ledna). Projekt Krokus nabízí konkrétní možnost, jak přiblížit tématiku holokaustu mladým lidem a zvyšovat tak povědomí o nebezpečích diskriminace, předsudků a fanatismu. Až krokusy vyraší ze země, plánujeme udělat kulturně historické pásmo pro školu a veřejnost.

Mgr. Lukáš Ležák

Lyžařské párkové závody

2. 2. 2023

video zde

Lyžařský výcvik

26. 1. 2023

Během lyžařského kurzu v Jeseníkách žáci 7. - 9. třídy trénovali a zdokonalovali své schopnosti ve sjezdovém a běžeckém lyžování. Prohlédněte si jak se jim dařilo. 

Hrdá škola

19. 1. 2023

Naše škola se v letošním roce opět zapojila do projektu Hrdá škola. Projekt zaštiťuje MŠMT a hlavním oranizátorem je SCHOOL UNITED. Cílem je zpestřit život na školách. Plánované aktivity School United probíhají na všech zapojených školách v jeden den a můžete je sledovat zde.

Letos už jsme se zapojili do tzv. SUIT-UP dne, Den bez batohů, Den dvojčat.

Vánoce ve škole

22. 12. 2022

Letos jsme předvánoční čas ve škole opět ukončili besídkami ve třídách a bruslením. Děti si pod stromečkem nadělily dárečky, zazpívaly koledy, ochutnaly cukroví a poté se vypravily na zimní stadion do Žďáru. Odtud si i noví bruslaři odnáší novou zkušenost a spoustu zážitků.        

Vánoční pohádka

20. 12. 2022

  Děti z dramatického kroužku a sboru si pro spolužáky připravily Vánoční pohádku.zde

Mikulášská nadílka ve škole

16. 12. 2022

Jak již bývá tradicí, tak i letos se podařilo žákům devátého ročníku uskutečnit tradiční mikulášskou nadílku. Andělů a čertů bylo opravdu hodně, z nichž někteří byli opravdu strašidelní. Hříšníci, kterých bylo mezi dětmi hodně, byli náležitě „odměněni“ bramborami, naopak pro hodné děti čekala sladká odměna.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.