Škola

Jídelna

Družina

Třídy

Dokumenty

Harmonogram

Již po několikáté prodávali nejpilnější prázdninoví brigádníci úrodu ze školní zahrady na farmářských
trzích ve Žďáře nad Sázavou. Náš stánek byl plný jablek, cuket, dýní, cibule i česneku. Kupující lákaly
také pěkně upravené květinové kytice. Žáci prokázali při přípravě zboží i samotném prodeji
samostatnost a zodpovědnost.

Výborně zvládali komunikaci se zákazníky i zacházení s penězi. Naše
škola se prezentovala na veřejnosti v dobrém světle. Zisk z prodeje použijeme na nákup semen ,
sazenic a drobného nářadí na zahradu. Poděkování patří také všem, kteří se na pěstování plodin i
jejich přípravě k prodeji podíleli.

Okresní kolo ČEPS CUP florbal

28. 11. 2022

video zde

 

Rozsvěcení vánočního stromu

26. 11. 2022

Připomeňte si krásnou vánoční atmosféru, kterou si pro Vás děti připravily. zde

Hrdá škola

23. 11. 2022

Naše škola se v letošním roce opět zapojila do projektu Hrdá škola. Projekt zaštiťuje MŠMT a hlavním oranizátorem je SCHOOL UNITED. Cílem je zpestřit život na školách. Plánované aktivity School United probíhají na všech zapojených školách v jeden den a můžete je sledovat zde.

Letos už jsme se zapojili do tzv. SUIT-UP dne, Den bez batohů.

Rozsvěcení vánočního stromu

16. 11. 2022

Pojďte s námi přivítat kouzelný advetní čas. Můžete si zazpívat vánoční písničky spolu s naším školním sborem, zhlédnout divadelní představení dramatického kroužku a při tom se zahřát horkým punčem. Na památku si zakoupit výborné bylinné čaje od Kulíšků.

Těšíme se na Vás v sobotu 26.11. od 16 hod. viz. plakát.

Projekt Krokus

4. 11. 2022

Projekt Krokus je irská iniciativa, na které se spolupodílí Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea v Praze. Tento projekt běží již několik let nejen v Irsku, ale také po celém světě a každoročně se do něj zapojují další školy, včetně té naší. Dne 2. listopadu 2022 žáci 9. ročníku vysadili padesát cibulek žlutých krokusů, které jsme obdrželi právě od Židovského muzea v Praze.

Více

Keramika pro dospělé

1. 11. 2022

Keramická dílna pro dospělé se v tomto školním roce otevře v sobotu 5.11. 2022.

Budeme se pak tradičně scházet každou první sobotu v měsíci. Změna termínu vyhrazena.

Termíny: 5.11., 3.12., 7.1., 11.2., 4.3., 1.4., 6.5. v čase od 14 do 16 hod.

Více

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.