5. A třída

5A
Třídní učitel Mgr. Michaela Ondráčková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce rodičů Kristýna Ficencová 724 936 288
Sběr kaštanů
5. 10. 2021

Jako každý rok se zapojujeme do sběru kaštanů pro zimní přikrmování zvěře. Nasbírané kaštany v prodyšných obalech odevzdávejte prosím  panu školníkovi, množství hlaste třídním učitelům. Předem děkujeme pilným sběračům za spoupráci.

Malé ohlédnutí za prvním měsícem školního roku
5. 10. 2021

Celé září jsme věnovali opakování, po složitém loňském školním roce to bylo potřeba. V českém jazyce už  začínáme nové učivo - stavbu slova a psaní předpon, jde o velmi obtížné učivo, které budeme upevňovat i v dalších obdobích.( objevil, zákaz vjezdu apod.)

Většina dětí už velmi pěkně čte, zaměřujeme se už méně na zvládnutí techniky čtení, věnujeme se  porozumění textu a práci s informacemi. Proto už děti nedostávají za úkol číst opakovaně články z čítanky, není to pro ně motivující. Snažím se vést je k samostatné četbě knih podle vlastího výběru. Pokud možno děti ve čtení podpořte, častá chvilka s knihou  je velkým vkladem k rozvoji slovní zásoby i k osvojení pravopisu.

Více také samostatně píšeme ve slohu, řada prací je velmi zdařilých a děti se stále zlepšují.

Více
Několik aktuálních informací
13. 9. 2021

Pracujeme už naplno, zatím děti vše zvládají dobře. Tento týden už také přibude více známek, začínáme zapisovat drobné přestupky a zapomínání. Začala výuka náboženství a pondělní doučování.  Kroužky se rozběhnou od října, nabídku mají děti ve třídě na nástěnce, u některých kroužků ještě ladíme termíny. Pro naše čtvrťáky jsou zatím možné tyto kroužky :

Keramický (středa 12.30 - 14.30, Olga Štěpánková)

Pohybové hry (pondělí 13.15 - 14.15,  Jana Maternová,  Miluše Chalupová)

Kulíšci (středa nebo čtvrtek 13.00 - 15.30 , Eva Nováková)

Čtenářské klubko (termín upřesníme, Miluše Chalupová) 

Další předběžná nabídka je od Klubu Active Žďár, kroužky by měly probíhat ve škole ( Taneční kroužek, Zdravověda, Kreativ, Míčové a netradiční hry)

Prosím zkuste se připojit  k elektronické žákovské knížce ( rodiče i děti), pokud  nastanou problémy a známky neuvidíte, ozvěte se a vyřešíme. 

Zítřejší exkurze -   sejdeme se  ráno v 7.25 v šatnách, nejdříve si prohlédneme expozici Domu přírody Žďárských vrchů a nasvačíme se, další program bude probíhat v lese. Prosím dejte dětem vhodné oblečení a obuv do terénu, dostatek pití a svačinu. Repelent vezmu společný. Návrat předpokládáme mezi 12.30 - 13 00, oběd stihneme. 

pátek 3.9.
3. 9. 2021

První neúplný týden jsme zvládli dobře, dnes se dětem moc povedl sloh - napsaly samostatně celou stranu ( někteří i více) o prázdninách, chyb nebylo mnoho. I v geometrii při opakování se nám práce dařila.

Už máme jeden ztracený čip, pokud se toto stane, nic hrozného se neděje, oběd zadáme ručně a do školy a ze školy se děti taky dostanou. Vždy několik dní počkáme, pokud čip nenajdeme, vyřídíme nový.

Na pondělí prosím potřeby do VV.

V pondělí proběhne druhé kolo testování, prosím aby děti byly ve škole v 7 hodin, vyzvednu je v šatně.

Přeji hezký víkend.

Úspěšně jsme zahájili
1. 9. 2021

Sešli jsme se  poprvé ve čtvrté třídě, všichni  jsme měli test  negativní, snad nám to vydrží. Nálada byla naopak pozitivní.  Zítra  začíná výuka podle rozvrhu, nezapomeňte prosím cvičební úbor . Děti si zatím sedly podle své volby, případné úpravy vyřešíme během příštího týdne.  

Prosím o kontrolu evidenčních údajů a vrácení zpět. Vyplňte také prosím první stranu notýsku ( "Doplněk k elektronické žákovské knížce")

Náboženství bude v pondělí 6. vyučovací hodinu, na oběd půjdou děti až potom. Vyučuje  paní katechetka Helena Ficková.  Výuka začne od 13.9.

Je možnost dobrovolného doučování - procvičování v pondělí po skončení vyučování, vede paní asistentka Markéta Musilová. Pokud máte o doučování zájem, zapište prosím do notýsku. 

V pátek 4. vyučovací hodinu se zúčastníme organizovaného náboru oddílu házené. 

Dále máme v plánu 14.září návštěvu Domu přírody Žďárských vrchů v Krátké + výukový program o lese a 4.10.  představení Kniha džunglí v Horáckém divadle Jihlava.  Snažila jsem se zařídit nějaké aktivity co nejdříve, pokud by nastala nějaká omezení, ať stihneme alespoň něco.  Od listopadu začne výuka plavání. Bližší informace vždy včas sdělím. 

Ať se nám v novém školním roce daří.

 

S chutí do čtvrté třídy
27. 8. 2021

Zdravím včechny děti i rodiče po prázdninách. Doufám, že jste si všichni odpočilnuli a aspoň trošku se na nový školní rok těšíte. Zahájíme ve středu 1.září v 7.25, na děti se už moc těším. Po roce mezi sebe rádi přívítáme Elenku. Děkuji za milé pohlednice z prázdnin. 

Třídu máme stejnou jako loni, šatna se o jedno oddělení posouvá. Družina je z kapacitních důvodů pouze pro dojíždějící čtvrťáky, děti budou opět v prvním oddělení.

Rozvrh by měl být  na webu nejpozději v pondělí, každý den máme pět hodin.

Angličtinu vyučuje  Mgr. Adéla Štěpánková, tělocvik Mgr.Lukáš Ležák, ostatní přdměty učím já.

Škola přechází na nový informační systém " Edupage", děti budou mít pouze elektronické žákovské knížky, důležité informace  budou postupně také v tomto prostředí. Zatím použiji pro komunikaci web jako obvykle, později se domluvíme. Nově se také zavádí čipy pro vstup do budovy a na objednávání obědů. Informace budou na hlavní stránce webu.

První den hned po půl osmé se otestujeme, snad bude vše v pořádku. Další testování bude  6. a 9. září, tím by to snad prozatím skončilo. Roušky jsou nutné pouze  ve společných prostorách.

První den proběhnou první dvě hodiny, skončíme v 9.05, dětem stačí pouze přezůvky a malá taška .   1.září obědy nemáme, v kuchyni sanitární den.  Družina bude první den pouze do 14 hodin.

Těším se ve středu na viděnou.

Blíží se čtvrtá třída
1. 8. 2021

Zdravím všechny děti  i rodiče uprostřed prázdnin. Doufám, že se máte všichni dobře a nabíráte síly nejen  pro čtvrtou třídu. Zde je seznam věcí, které budeme v novém školním roce potřebovat.

pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou

alespoň 2 tužky č.3 nebo mikrotužka s tuhou č.3

měkká guma

kružítko ( stačí jednoduché, ale kvalitní ) + tuhy

plnicí nebo gumovací pero (prosím ne propisku)

pastelky

dobrovolně se hodí zvýrazňovač a stojánek na učebnice

lepidlo ( nejlépe v tyčince )

vodové barvy

temperové barvy ( stačí doplnit jednotlivé spotřebované odstíny )

kalíšek na vodu, igelit na lavici, hadřík na otírání štětců, zástěra

štětce máme společné ve škole, nemusíte kupovat

stírací tabulka, fix, hadřík

schovejte si  desky na pracovní listy i portfolio, obaly

cvičební úbor na ven i do tělocvičny, švihadlo

přezůvky se světlou  podrážkou

Věci prosím podle možností podepište nebo nějak označte.

Užijte si pěkně zbytek prázdnin, připomínám taky možnost přijít pomoci na školní zahradu. ( 3.8. jsem na dovolené, ale jinak tam bývám vždy).

Informace ke konci školního roku
21. 6. 2021

Děkujeme paní Markové za krásné fotografie, dětem to tam moc sluší,vypadají vesele a spokojeně. Pokud jste ještě neposlali peníze, pošlete prosím  do středy.

Tento týden do čtvrtka probíhá výuka podle rozvrhu, už nebudeme mít domácí úkoly.  V pátek budeme odevzdávat učebnice a rozdávat nové  pro čtvrtou třídu, odneseme si také domů výtvarné potřeby a výkresy - dejte prosím dětem větší tašku. Plánujeme také utkání se 3.B ve vybíjené i pobyt  venku. Příští týden v pondělí  uklidíme třídu, v úterý bude branný den a ve středu konečně vysvědčení. Od pátku budeme končit vždy po čtvrté vyučovací hodině. Ve středu po vysvědčení bude provoz školní družiny  do 14 hodin.

Ve středu se těšíme na společné setkání v 15 hodin na školní zahradě - pokud bude pršet, sejdeme se ve třídě.

Prosím o vrácení podepsaných závěrečných prověrek a kontrolu podpisů v žákovské knížce. Společně s dětmi zkontrolujte str. 2 (omluvenky), 26 (podpis u hodnocení za 3. čtvrtletí), str. 27 (jiná sdělení - zapisovali jsme si zkrácené vyučování v pondělí 28.6. a zkrácený provoz školní družiny dne 30.6. - prosím opět podepsat) + doplnit podpisy k jednotlivým měsícům na straně 32. Děkuji za spolupráci.

Několik informací k závěru školního roku
10. 6. 2021

Výlet se nám velmi vydařil, počasí  nás nezlobilo a děti taky ne.  Fotky nahraju příští týden, hodně času teď věnuju školní zahradě. Srdečně zveme rodiče i prarodiče na nedělní komentované prohlídky školní zahrady. Jako průvodci budou působit i některé děti z naší třídy.

Příští týden napíšeme kontrolní práce, učivo jsme zvládli dokončit téměř podle plánu. Prosím pokud máte  sběrový papír, pomerančovou kůru nebo byliny, pošlete do konce příštího týdne. Děkujeme za spolupráci.

Rádi bychom uskutečnili společné setkání dětí s rodiči - něco jako společná třídní schůzka. Probrali bychom průběh a výsledky vzdělávání, děti by také představily své vydařené práce (i přes omezení prezenční výuky  máme opravdu z čeho výbírat). Setkání by proběhlo na školní zahradě ( do budovy školy stále smí pouze žáci a zaměstnanci) ve středu 23.června  od 15 hodin. Těšíme se.

Společné fotografování
7. 6. 2021

Ve středu  dopoledne proběne společné fotografování.

Informace k výletu
4. 6. 2021

Exkurze do Pavlova se nám moc vydařila, byli jsme rádi, že jsme zase mohli někam vyrazit. Děkujeme paní Markové za krásné fotky, můžete je najít na uvedeném odkazu . O exkurzi jsme psali sloh, některé práce byly velmi zdařilé, posíláme k nahlédnutí sešity. Posíláme i diktáty a sešity z matematiky a českého jazyka.

https://fotomarkovi.rajce.idnes.cz/…021(jméno EXKURZE heslo/kód PAVLOV)

V úterý 8.6. nás čeká výlet do Moravského krasu, děti mají u sebe lístek s informacemi. Prosím o podpis a vrácení. Děkuji za spolupráci.

Domluvili jsme se s dětmi, že využijeme laskavou nabídku paní Markové na pořízení třídní fotky, termín upřesníme.

 

Exkurze Pavlov
28. 5. 2021

Několik informací k pondělní exkurzi

Odjíždíme  objednaným autobusem od školy v 7.30, předtím se musíme otestovat ( snad budeme opět všichni negativní). Děti vyzvednu v 7 hodin v šatně. Cesta trvá něco přes hodinu, podle  potřeby dejte prosím dětem  lék proti nevolnosti. Komentovaná prohlídka stanice zabere asi dvě hodiny. S sebou svačinu a pití, případně menší obnos na nákup suvenýrů. Návrat plánujeme asi ve 13 hodin, oběd stihneme. Potom družina nebo odchod domů jako obvykle. Těšíme se, snad se vydaří počasí.

Výukový program v pátek 21.5.
20. 5. 2021

Výukový program na téma smysly se konečně v pátek uskuteční . Ráno má být chladné, ale pršet by mělo až odpoledne. Prosím dejte dětem teplé oblečení a pokud možno nepromokavé boty, všude je hodně mokro.  Počítejte s tím že se můžeme umazat. Součástí bude menší svačina, uvaříme si také bylinkový čaj. Dětem stačí věci na angličtinu, potom až do oběda budeme venku.

Dnes děti moc pěkně pracovaly ve skupinách, krásně pracovaly s informacemi ( tvořily myšlenkovou mapu  v rámci opakování tématu "živočichové") a výborně se dařila vzájemná spolupráce -  měli jsme všichni radost.

Úplata ŠD
17. 5. 2021

Školní družina bude vybírat od 17. 5. do 21. 5. 2021 od dětí 3. a 4. tříd úplatu za měsíce leden - červen /leden 0,-, únor 0,-, březen 0,-, duben 35,-, květen 50,-, červen 70,- a odečteme přeplatek za podzim - 105,- Kč /v částce 50,- Kč. Děkujeme za včasné zaplacení.

Zrušení výukového programu
14. 5. 2021

Vzhedem k nepříznivému počasí byl dnešní výukový program zrušen, náhradní termín upřesníme. Děkujeme za pochopení.

Rozvrh online výuky
26. 2. 2021
pondělí 

9. 30 - 11.00 výukový blok s přestávkou (ČJ,M,SKN)

11 - 11.30 - individuální studijní podpora a konzultace

úterý

10.30 - 11.15 anglický jazyk

středa

9. 30 - 11.00 výukový blok s přestávkou (ČJ,M,SKN)

11 - 11.30 - individuální studijní podpora a konzultace

čtvrtek

 10.00 - 10.45 anglický jazyk

pátek

9. 30 - 11.00 výukový blok s přestávkou (ČJ,M,SKN)

11 - 11.30 - individuální studijní podpora a konzultace

pátek 19.2.2021
19. 2. 2021

DÚ - PS ke Sl. str. 20 a 21/ číst (budu zkoušet)

 

Pro chybějící: PS ke Sl. str. 20 a 21, písanka str. 30,M str. 15.

Pátek 18.12.
18. 12. 2020

Dnes jsme si užili posezení u stromečku i výpravu ke krmelci. Děkujeme za dobroty pro zvířata. Všude je hodně bláta a děti podle toho vypadaly, snad se na nás nebudete zlobit. V naší fotogalerii by se měly snad zítra  objevit nějaké fotky  z prosince, můžete nahlédnout.

Chtěli jsme společně myslet i na ty, kteří třeba nemají tak pěkné Vánoce jako my. V rámci projektu Ježíškova vnoučata jsme potěšili seniory v domově důchodců v Lukově u Zlína vyšívanými zlatými ubrousky, poděkování máme zatím pouze formou sms, po návratu do školy snad na nás bude čekat dopis i fotky ze slavnostní večeře s našimi ubrousky.

Tentokrát jsme se s dětmi dohodli na malém úkolu přes prázdniny (ČJ učebnice se sýkorkou str. 26/5b), prosím motivujte také děti ke čtení vhodné knížky - možná nějakou přinese ježíšek.

Moc děkuji za milé dárečky pod stromečkem. Přeji všem rodinám pokojné a šťastné Vánoce, hlavně buďte zdraví.

 

Jak to bude v pátek 18.12.
17. 12. 2020

První hodinu budou mít děti angličtinu podle rozvrhu - podle informací paní učitelky stačí pracovní sešit a penál. Druhou hodinu si posedíme u stromečku, podle možností dejte prosím dětem pár kousků cukroví. Po velké přestávce vyrazíme do lesa s nadílkou pro zvířátka - uvítáme dobroty pro ně. Pokud se vrátíme dříve, než bude oběd, máme domluvenou pohádku.

Prosím o teplé oblečení a vhodnou obuv. Žádné věci by neměly zůstat v šatnách - bude probíhat jejich dezinfekce. Obuv na přezutí nebudeme posílat domů, uložíme si ve třídě.

Informace k předvánočnímu týdnu
11. 12. 2020

Po návratu k prezenční výuce jsme se již všichni zaběhli . Jsme rádi, že jsme zase spolu. Společně jsme si užili trošku prvního sněhu, upekli perníčky i rohlíčky, vybrali a ozdobili stromeček.

Matematiku děti zvládají většinou velmi dobře, do vánočních prázdnin budeme stále procvičovat násobilku. Hodně jsme také rýsovali, geometrie děti baví  a daří se jim.  Psaní i nebo y po b nás  ještě častěji trápí, Jedná se ale o velmi obtížné učivo, budeme se k němu vracet ještě mnohokrát. Přští týden začneme vyjmenovaná slova po L. Několikrát do týdne zařazujeme čtenářskou dílnu - děti samy po určený čas čtou knihu podle své volby, potom o přečteném informují ostatní. Zatím se nám tento způsob velmi osvědčuje, děti čtou se zájmem, každý svým tempem , práce je tak dobře diferencována podle momentální čtenářské úrovně dětí.  Každý den také luštíme advetní šifru - některé jsou opravdu náročné, ale nakonec vždy správné řešení najdeme. Rozvíjíme tak logické uvažování i vytrvalost při řešení pronblému. 

Příští týden budeme vyrábět maličký betlém - prosím pokud možno dejte dětem  silnější větev z listnatého stromu dlouhou asi 30 cm, ideální průměr je asi 2,5 až  3 cm. Lépe se řeže dřevo, které není příliš vysušené, ale poradíme si  i se suchým. 

Dárečky pod třídním stromečkem si děti odhlasovaly jako vloni - každý připraví jeden dárek, všechny dáme do pytle a každý si zase jeden vybere. Už jsem měla v plánu nějakou změnu, ale děti mě přehlasovaly. Bruslení letos nebude, poslední den posedíme u stromečku a půjdeme do lesa nadělit zvířátkům. Plánovali jsme to na úterý 22.12., pokud budou změny, dám včas vědět. 

ŠD - úplata
10. 10. 2020

Školní družina bude vybírat od 12.10. do 15.10 2020 úplatu za měsíce září až prosinec v částce 280,- Kč. Děkujeme za včasné zaplacení. Doklad o zaplacení bude vystaven a dodán později( po návratu p.Sobotkové z nemoci).

Říjen
5. 10. 2020

První měsíc školního roku je za námi, přes složitější situaci kolem koronaviru pracujeme zatím bez problémů. V českém jazyce jsme už dokončili opakování a začneme nové učivo - tvary slov a slova příbuzná, potom psaní párových souhlásek uvnitř slov.  Nečekám v tomto zásadní obtíže, zatím zvládáme všichni dobře. Čteme společně knížku Kluk a pes, doplňujeme úkoly k porozumění textu. Prosím co nejčastěji nechte děti číst nahlas.  V matematice jsme dokončili opakování sčítání a odčítání do 100, tento týden oznámkujeme. Začneme s intenzivním opakováním násobilky do 5. Ve čtvrtek 8.10. nás čeká celodenní badatelská výuka venku na téma "půda" pod vedením lektorů ze střediska Chaloupky, prosím o teplé oblečení a vhodnou obuv.  Protože se budeme ve čtvrtek celý den učit venku, v pátek už zůstaneme ve škole. Tento týden se také chystáme vyrábět svícínek z mozaikových sklíček, prosím na pátek dejte dětem nižší skleničku např.od marmelády. Děkuji za spolupráci.

18. září
18. 9. 2020

Jsou za námi téměř tři týdny nového škoního roku.  Start po pro někoho dlouhé pauze nebyl úplně snadný, ale zdá se, že  už jsme se  zaběhli. Prosím do konce září o obalení sešitů s barevnými přebaly. Pracovní sešity obalovat nemusíte.  Někomu také stále chybí linkovaná podložka A3 do geometrie, prosím pořiďte.  Dnes jsme psali první diktát, dopadl moc dobře. Posíláme sešity k nahlédnutí. 

Vzhledem k rostoucímu  riziku nákazy je zrušena plenární schůze SRPD. Naše děti se zatím drží, nikdo není nemocný ani nachlazený. Trávíme co nejvíce času venku, dokud to počasí dovoluje. V galerii jsme se měli moc krásně, skleněná výtvarná díla byla pro děti  velkým zážitkem. Cestu jsme také zvládli bez problémů, jsou už dost rozumní. Fotky vložím příští týden, máme vylepšené počítače i web a zatím se s nimi úplně nekamarádím.

Děkuji za pochopení. Hezký víkend.

Pondělí 7.9.
7. 9. 2020

Dnes jsme trochu změnili  rozsazení dětí.  Nechtěla jsem  příliš trhat dvojice, které spolu dobře fungují, ale je třeba brát ohled na vhodnou výšku lavice vzhledem k velikosti dětí. Pokud by se někde objevily problémy, pokusíme se vyřešit. 

Tento týden už začneme  se známkami -  ve čtvrtek ohodnotíme sčítání a odčítání do 20. Jde o učivo z první třídy, děti by už měly zvládat bez chyb a hbitě. Máme také zopakovanou abecedu a třídění hlásek (samohlásky, souhlásky měkké, tvrdé, obojetné).  Tento týden začneme opakovat + - do 100, v českém jazyce psaní ě . Prosím do konce týdne dejte do pořádku všechny pomůcky, někomu chybí lepidlo, nůžky, apod. Prosím také o obalení sešitů s barevnými přebaly, celkem je potřeba 7ks  obalů.  

Děkuji za spolupráci.

Středa 2.9.
2. 9. 2020

Dnes se nám dařilo, děti pracovaly aktivně  a s chutí.Děkuji všem za spolupráci při vyplňování osobních údajů - nikdo nezapomněl. 

Zítra budeme V PČ pracovat s jeřabinami - pokud možno  dejte dětem.

Zítra po obědě bude přítomen pan Šimek, možnost domluvy výuky hry na dechové nástroje.

Úkol je z čítanky - str. 6 - 7, přečíst popis zmrzlinové chaloupky a namalovat.

Začali jsme s chutí
1. 9. 2020

Jsem moc ráda, že jsme se sešli v plném počtu a ve zdraví. Děti vypadaly spokojeně a plné elánu, tak snad nám to vydrží. Zítra už začínáme výuku podle rozvrhu, budeme potřebovat učebnice a psací potřeby. Angličtinu bude v naší třídě vyučovat paní učitelka Jana Nejedlá. V tomto školním roce už nebudu denně zadávat domácí úkoly na web, děti si je budou samostatně zapisovat do notýsku.  Prosím o obalení žákovské knížky a vyplnění osobních údajů, seznamte se také s nejdůležitějšími body školního řádu na první straně  a potvrďte podpisem. Školní družina prosí o vyplnění přihlášek a časů odchodu domů. 

Pustíme se do práce hned naplno, první týden bez známek a potom uvidíme. Rádi bychom také pokračovali v páteční výuce venku. 

Na podzim už máme nějaké plány, snad nám je nepřekazí protivirová omezení. Samozřejmě vždy dodržíme platná nařízení, ale chtěla bych co nejvíce fungovat v normálním režimu. 

Co nás v nejbližší době čeká:

výukové programy Jak se písek změní ve sklo( Horácká galerie Nové Město na Moravě, 15.9.)

                               Hlína stojí za prozkoumání ( školní zahrada, badatelská výuka pod vedením lektorů ze SEV Chaloupky, 8.10.)

Horácké divadlo Jihlava Kniha džunglí 19.10.

Od 24.listopadu plavání

Podrobnosti vždy včas sdělím.

Přeji nám všem nejen dobrý start, ale celý školní rok.

S chutí do třetí třídy!
31. 8. 2020

Zdravím všechny děti i rodiče po prázdninách. Děkuji za milé pozdravy z prázdnin. Doufám, že jste si odpočinuli a jste plni elánu. Sejdeme se 1.září v 7.25 ve stejné třídě jako minulý rok, šatnu máme posunutou o jedno oddělní vpravo. Děti přihlášené do družiny budou zase v prvním oddělení, vychovatelkou bude Iva Škábová. 

Škola přechází na nové webové stránky, budou spuštěny v pondělí.  Tam už je rozvrh, každý den máme pět hodin. Náboženství bude ve středu. 

V úterý se nevaří, v jídelně je sanitární den. Prosím domluvte se s dětmi, kdo bude chodit od středy na obědy. Letos kvůli antivirovým opatřením nebude v jídelně možnost pitného režimu během dopoledne, dávejte prosím dětem vlastní pití. Ve třídě mohou mít děti vlastní ručníky, budeme je každý týden posílat na vyprání.  První den stačí dětem přezůvky a menší taška - rozdáme si žákovské knížky. Kapsáře k lavici, výtvarné potřeby a převlečení na tělocvik stačí přinést do konce týdne. V úterý budeme ve škole do 8.45, družina bude tento den do 13 hodin.Další informace k prvnímu dni jsou na hlavní straně  webu.

Užijte si hezky posledních pár dní, těším se 1. září na viděnou.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.