Škola

Jídelna

Družina

Třídy

Dokumenty

Harmonogram

Letos je opět možnost zakoupit si přes e-shop školní oblečení.

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsnoveveseli/
Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 14.11.2023. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby.

Mikulášská nadílka ve škole

5. 12. 2023

Jak již bývá tradicí, tak i letos se podařilo žákům devátého ročníku uskutečnit tradiční mikulášskou nadílku. Andělů a čertů bylo hodně, někteří z nich byli opravdu strašidelní. I přes počáteční obavy děti vše dobře zvádly a čekala je sladká odměna.

Zahájení adventního času

4. 12. 2023

Připomeňte si krásnou vánoční atmosféru, kterou si pro Vás děti připravily. video

Rozsvěcení vánočního stromu

29. 11. 2023

Pojďte s námi přivítat kouzelný advetní čas. Můžete si zazpívat vánoční písničky spolu s naším školním sborem, zhlédnout divadelní představení dramatického kroužku, zahřát se horkým punčem a na památku si zakoupit výborné bylinné čaje od Kulíšků.

Těšíme se na Vás v neděli  3.12. od 16 hod. viz.plakát

Drážďany

28. 11. 2023

Dne 24. listopadu se 48 žáků vydalo objevovat kouzla předvánoční saské metropole, Drážďan. Naší
první zastávkou se stal známý zámek Moritzburg. Nemusím ani připomínat, jaká slavná česká
pohádka se zde natáčela. Ano, jedná se o Tři oříšky pro Popelku.

Více

Výstražná stávka 27. 11. 2023

21. 11. 2023

Vážení rodiče a spoluobčané,
dne 27. 11. bude kvůli plánované jednodenní stávce uzavřena základní i mateřská škola. Do stávky
vstupují jednotně všichni nepedagogičtí pracovníci, vychovatelky a asistenti. Na jejich podporu a ve
snaze udržet kvalitu vzdělávání se k protestu přidali také učitelé.

Více

Zimní čtyřboj

14. 11. 2023

Ve středu 8. 11. 2023 se sjelo celkem175 dětí z celého okresu do Žďáru nad Sázavou, aby poměřily své sportovní výkony v Zimním čtyřboji. Soutěž se skládá ze čtyř disciplín –

z člunkového běhu, skoku z místa, hodu medicinbalem a šplhu. Naši školu reprezentovalo 16 dětí a nejlépe se dařilo Dominiku Dlouhému z 9. třídy, který s velkým náskokem svou kategorii vyhrál. Dalšího úspěchu dosáhl Matyáš Dvořák ze 6. třídy, který skončil na 4. místě.

Více

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.