Poslední listopadovou sobotu se v Havlíčkově Brodě konalo krajské kolo Zimního čtyřboje.  Kromě místních sportovců se o medaile utkali i soutěžící z okresů Žďár nad Sázavou, Pelhřimova a Třebíče.Soutěž se skládá ze čtyř disciplín – z člunkového běhu, skoku z místa, hodu medicinbalem a šplhu.

Naši školu reprezentovala Vanesa Bartoňová (9. tř.), která obsadila 5. místo, Matyáš Dvořák (6.tř.), který vybojoval stříbrnou medaili a na stupínek nejvyšší vystoupil Dominik Dlouhý z 9. třídy. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Zápis do 1.třídy

29. 2. 2024

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Nové Veselí, příspěvkové organizace stanovuje termín zápisu do
1. třídy základní školy pro školní rok 2024/2025 na

2. dubna 2024 v době od 10.00 do 17.00.

více zde

Biatlon

12. 2. 2024

Společně s našimi reprezentanty prožíváme probíhající mistrovství světa v biatlonu v  Novém Městě na Moravě. Improvizovaný závod proběhl ve sportovní hale v hodinách tělesné výchovy. Byla stanovená trať, házelo se na cíl a pokud se někdo netrefil, tak i trestné kolečko.

Den her

12. 2. 2024

Před pololetními prázdninami jsme si čtvrtek  zpestřili hraním deskových i karetních her, které si děti přinesly z domova. Pro zájemce se uskutečnil turnaj v piškvorkách, který vyhrál Ondřej Svatoň z 5. třídy

Pozdrav z hor

23. 1. 2024

Posíláme pozdrav z Jeseníků, kam se vypravili žáci sedmé třídy na lyžařský kurz. Všichni tu v dobré atmosféře nejen trénují své lyžařské dovednosti, ale i posilují a utužují vzájemná kamarádství. Více si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

22. 12. 2023

Omlouváme se, z technických důvodů na pevných počítačích nefunguje jídelníček a přihlašování obědů.

Funguje pouze na mobilních telefonech. Přihlásit se tedy můžete buď přes mobilní telefon nebo sms. Jídelníček najdete zde.

Přání k Vánocům

21. 12. 2023

Přejeme Vám hezké a klidné svátky a do nového roku hodně zdraví, optimismu a energie.