Pro strávníky

VÁŽENÍ STRÁVNÍCI,
OD 1. 5. 2020 STRAVOVÁNÍ JAKO SLUŽBA NA JÍDELNĚ PŘECHÁZÍ Z 15% DO 10% SAZBY DPH.

PLATBA Z ÚČTU

• na začátku školního roku k 15.9., bude pouze novým žákům (prvňákům) stržena z účtu částka 400,-Kč, na nákup potravin - nelze čerpat z jiných zdrojů
  • nutno zřídit povolení k inkasu k 15.9.
  • ostatním byla tato částka ponechána a zaplatí až obědy za září k 15.10.
  • strávníci kteří si přihlásí obědy až po 15.9., zaplatí částku 400,-Kč v hotovosti
  • platba z účtu bude jinak probíhat jako doposud, tj. platba skutečně odebraných obědů za měsíc září bude stržena z účtu k 15. říjnu, atd
  • počáteční jistina 400,- bude vyúčtována na konci školního roku se stravným za měsíc červen, a to k 15. červenci

PLATBA V HOTOVOSTI

• ve výjimečných případech
  • platba zálohou 1.týden v měsíci na aktuální měsíc, případné přeplatky, nedo nedoplatky se vyúčtují následující měsíc

Fakturace zůstává beze změn.

Výdej obědů přímo do jídlonosiče je v jídelně pro cizí strávníky v době od 10:15 - 12:30hod.

Od 13. 12. 2014 jsme povini informovat o alergenech i stopových prvcích v potravinách. Na jídelním lístku je alergen označen číslem, vysvětlivky jsou v odkazu Alergeny seznam.

Pokud je na jídelním lístku výběr ze dvou jídel , tato možnost je pouze pro cizí strávníky.

PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ ZŮSTÁVÁ ČÍSLO 773 680 466

ODHLÁŠENÍ NEBO PŘIHLÁŠENÍ OBĚDU PO INTERNETU

Od 1. 9. 2020 mají strávníci možnost využít přihlašování po internetu
Podle seznamu žáků, kteří se nahlásí svému třídnímu učiteli 1.9., pro ty se otevře aplikace STRAVA.CZ
Po aktivování aplikace budou na Vámi uvedený email zaslána přístupová data pro přihlášení.
V případě neuvedení emailu nebo nedoručení přístupových dat, lze tyto informace získat v kanceláři ŠJ.
Jakékoli změny např. nechci odebírat všechny pondělky se musí hlásit v kanceláři šj, aplikace by vám je automaticky přihlásila.
Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu jednoduše, kdykoliv, odkudkoliv a čímkoli.
Mobilní aplikace strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnou na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz
Aplikace bude přístupná do 14:00 den předem. Později nejlépe formou SMS na tel: 773 680 466, nejpozději do 5:30 daného dne.

• Navštivte stránky www.strava.cz
  • Zadejte: Výběr jídelny: 3665

Uživatel: novým strávníkům je automaticky vygenerováno

ve formátu jménopříjmení